انتشار نسخه جدید ضدرمز پادویش (ضدباج‌گیر ایرانی) به صورت آزمایشی و آغاز تست عمومی


شرکت نرم افزاری امن پرداز مفتخر است در راستای افزایش سطح امنیت کاربران، نسخه جدید ضدرمز پادویش را با نام ضدباجگیر پادویش به تست عمومی بگذارد.
ضدباج‌گیر پادویش انتهای سال گذشته عرضه شده بود و تا کنون جلوی ده ها هزار حمله باج افزاری به کاربران پادویش را گرفته است. انتشار نسخه جدید امکانات مهمی را به ضد باج گیر پادویش، علاوه بر امکانات قبلی اضافه می‌کند:
مهم‌ترین امکانی که در نسخه جدید اضافه شده است، امکان داده‌بان است که وظیفه تهیه پشتیبان‌های سبک، کم‌حجم و سریع از اطلاعات کاربر را بر عهده دارد و از حذف این پشتیبان‌ها در اثر حملات بدافزاری جلوگیری می‌کند.
همچنین نسخه جدید توانایی مقابله با بدقلق‌ترین خانواده بدافزارهای باج‌گیر به نام cerber 5 و جلوگیری از تخریب داده‌های کاربر را دارا است.
علاوه بر این کاربران با داشتن این ابزار، و به عنوان یک کاربرد جانبی ضدباج‌گیر پادویش، می‌توانند نسخه‌های قبلی فایل‌های خود را بازگردانی کنند یا فایل‌هایی که به اشتباه حذف کرده‌اند را واگردانی کنند که آسودگی خیال بیشتری برای آنها در مقابل اتفاقات غیربدافزاری فراهم می‌کند.

کاربران عزیزی که هم‌اکنون از نسخه فعلی ضدباجگیر پادویش استفاده می‌کنند می‌توانند جهت دریافت نسخه جدید به آدرس beta@amnpardaz.com ایمیلی با عنوان «تست عمومی ضدباج‌گیر پادویش» ارسال کنند.
جهت شرکت در تست عمومی، داشتن یک مجوز فعال ضدبا‌ج‌گیر پادویش الزامی خواهد بود که از صفحه این محصول قابل دریافت است.


کلید واژه: ضدرمز بومی، ضد رمز ایرانی، ضدباجگیر، ضد باج افزار، ضدباج گیر پادویش، Padvish Anticrypto, Anti Ransomware, Anti Crypto


 ضدرمز بومی، ضد رمز ایرانی، ضدباجگیر، ضد باج افزار، ضدباج گیر پادویش، Padvish Anticrypto, Anti Ransomware, Anti Crypto

شماره خبر : ۴۹۳

دیدگاه ها

ثبت دیدگاه