انتشار نسخه جدید ضدبا‌ج‌گیر پادویش (Padvish AntiCrypto)


شرکت نرم افزاری امن پرداز مفتخر است در راستای افزایش سطح امنیت کاربران، نسخه جدید ضدباج‌گیر پادویش ( ۱.۴.۴۲.۳۴۰) و نسخه جدید کنسول مدیریتی پادویش (۱.۸.۵۳.۱۷۰۲) را منتشر نماید.  
  به همه کاربران توصیه می‌شود که در اسرع وقت نسبت به ارتقا به نسخه جدید اقدام نمایند تا از باج‌افزارهای جدید در امان باشند.  
  انتشار نسخه جدید امکانات مهمی را به ضد باج گیر پادویش، علاوه بر امکانات قبلی اضافه می‌کند که عبارت است از:  

  •   اضافه شدن امکان داده‌بان که وظیفه تهیه پشتیبان‌های سبک، کم‌حجم و سریع از اطلاعات کاربر را بر عهده دارد و از حذف این پشتیبان‌ها در اثر حملات بدافزاری جلوگیری می‌کند.
  •  توانایی مقابله با بدقلق‌ترین خانواده بدافزارهای باج‌گیر مانند cerber 5  
  • امکان جلوگیری از تخریب داده‌های کاربر  
  • به عنوان یک قابلیت جانبی، امکان بازگردانی نسخه‌های قبلی فایل‌های کاربر یا واگردانی فایل‌هایی که به اشتباه حذف شده‌اند نیز برای کاربر وجود خواهد داشت.  

  جهت فعال شدن امکان داده‌بان و حفاظت بالای سیستم، استفاده از حداقل ویندوزهای ویستا به بعد و ویندوز ۲۰۰۸ به بعد توصیه می‌شود. اما ضدباج‌گیر روی ویندوزهای قدیمی XP و ۲۰۰۳ قابل نصب بوده و مانند گذشته حداکثر سطح امنیتی ممکن روی این ویندوزها را فراهم می‌کند.

  لازم به ذکر است که به محض انتشار نسخه جدید، مهلت شرکت در تست عمومی این محصول پایان خواهد یافت.  


 با توجه به امنیت بالاتر این نسخه در برابر باجگیرهای جدید، به کاربران گرامی اکیدا توصیه می‌شود در اولین فرصت نسخه خود را ارتقا دهند.  

  جهت ارتقا کافیست فایل نصب نسخه جدید را از سایت پادویش دریافت و مراحل نصب را تا انتها انجام دهید.  
  همزمان با انتشار نسخه جدید ضدباجگیر پادویش، نسخه جدید کنسول مدیریتی پادویش با امکانات مربوط به مدیریت این نسخه نیز منتشر می‌شود.  

  کاربران نسخه سازمانی توجه داشته باشند که برای ارتقا به نسخه جدید، حتماً باید کنسول مدیریتی خود را نیز ارتقا دهند. این کاربران می‌توانند جهت دریافت فایل‌های نصب و انجام روال ارتقا با واحد پشتیبانی پادویش، به شماره ۴۳۹۱۲۰۰۰ (۰۲۱) تماس بگیرند.  

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می‌توانید به صفحه مربوط به ضدباج‌گیر پادویش مراجعه نمایید.  

  امید است بتوانیم رضایت و اعتماد شما کاربران گرامی را جلب نماییم. پیشاپیش از همراهی شما عزیزان با پادویش متشکریم.    


شماره خبر : ۵۱۹

دیدگاه ها

ثبت دیدگاه