انتشار ‫نسخه جدید ضدباج‌گیر پادویش و امنیت کامل پادویش


‏‫در نسخه جدید ضدباج‌گیر پادویش قابلیت جلوگیری از آخرین نسخه بدافزار Petya و هر باج‌افزاری که از روش مشابه استفاده کند وجود دارد. توصیه می‌کنیم همه کاربران در اسرع وقت ضدباج‌گیر خود را ارتقا دهند. جهت دریافت نسخه جدید ضدباجگیر پادویش (۱.۴.۱۰۱.۵۹۹) کلیک کنید.
‏ضمنا کاربران «ضدویروس پادویش» از طریق آپدیت ضدویروس در برابر این باج‌افزار محافظت می‌شده‌اند، اما جهت محافظت در برابر نسخه‌های آتی احتمالی این باج‌افزار و مشابه آن، باید ضدویروس خود را به نسخه جدید امنیت کامل ارتقا دهند تا مانند کاربران ضدباج‌گیر در برابر باج‌افزارهای مشابه نیز محافظت شوند. جهت دریافت نسخه جدید امنیت کامل پادویش ‫(۲.۳.۱۸۴.۲۶۶۴) کلیک کنید.

برای ‏‫کاربران خانگی ارتقا به نسخه جدید آنتی‌ویروس به مرور توسط مکانیزم خودکار به‌روزرسانی انجام خواهد شد، اما توصیه می‌کنیم منتظر بروزرسانی خودکار نمانده و نسخه خود را ارتقا دهید.

کاربران سازمانی برای دریافت نسخه جدید جهت استفاده در کنسول از طریق کانال تلگرام اطلاع‌رسانی پشتیبانی پادویش (PadvishSupport@) اقدام کنند یا در ساعات اداری با پشتیبانی پادویش به شماره ۴۳۹۱۲۰۰۰ تهران تماس حاصل نمایند.


شماره خبر : ۵۵۵

دیدگاه ها

ثبت دیدگاه