کسب رتبه نخست شرکت نرم‌افزاری امن‌پرداز در جشنواره ملی فاوا


هفتمین جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) با شعار «فاوا، کسب و کار خلاقانه و تولید دانش‌بنیان» در تاریخ ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۶ با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن وزاتخانه برگزار شد. در این جشنواره به معرفی برگزیدگان در دو بخش جایزه ملی کیفیت و نیز ارائه خدمات و محصول پرداخته شد.

جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران «جشنواره ملی فاوا» به منظور ارج نهادن به تلاش فعالان عر‌صه‌های فناوران اطلاعات و ارتباطات (فاوا) و با هدف معرفی بهترین‌های این حوزه برگزار شده است و تا کنون هفت دوره از آن برگزار گردیده است.

اهداف این جشنواره عبارتند از:

  •  ایجاد فضای رقابتی سالم و شور و نشاط علمی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات و تعامل بین متخصصان کشور

  • شناسایی و اقدام به جذب و پرورش نخبگان و استعدادها در زمینه های ارتباطات و فناوری اطلاعات

  • ایجاد فضای تعامل و همکاری بین فعالان حوزه مهندسی ارتباطات و فناوری اطلاعات

  • فرهنگ سازی مناسب و تکریم  بزرگان و نخبگان عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور حمایت از صنایع داخلی

  • شناسایی و حمایت از بخش خصوصی و صنایع داخلی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات

  • بیشترین تلاش ها به منظور دسترسی بهتر به شبکه ملی اطلاعات

  • فراهم شدن بستر مناسب جهت عرضه فعالیت های افراد حقیقی و حقوقی

  • فراگیر کردن خدمات دولت الکترونیکی و عمق بخشیدن به آن

  • تحرک بخشیدن به فعالیت های رسانه ای الکترونیکی و ارتقاء سطح آگاهی بخشی به جامعه

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، هیات داوران ۲۵ برگزیده را در سال ۱۳۹۶ معرفی کردند، که برگزیدگان جوایز خود را از هیئت داوران و وزیر محترم ارتباطات جناب آذری جهرمی دریافت کردند.
در این بین شرکت نرم‌افزاری امن‌پرداز برگی دیگر از افتخارات خود را رقم زد و موفق به کسب رتبه نخست در محور پژوهش های منتهی به فناوری و در زیرمحور پژوهش منجر به محصول یا خدمت و منتهی به مجوز شد. در ادامه برخی از برگزیدگان جشنواره فاوا معرفی می‌شوند.

در محور پژوهش‌های منتهی به فناوری و در زیرمحور پژوهش منجر به محصول یا خدمت و منتهی به مجوز، شرکت نرم افزاری امن پرداز رتبه اول را کسب کرد و شرکت داده پردازان دوران و شرکت افرانت به ترتیب رتبه های دوم و سوم را بدست آوردند.

در محور «توسعه کسب وکارهای نوآورانه» و زیر محور نوآوری در کسب وکار، شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا رتبه نخست را کسب کرد.

در محور  «استارتاپ برتر در بخش «ICTشرکت راهکارهای سیدار پارس رتبه نخست، شرکت سامانه نگار آتنا رتبه دوم و شرکت های آسان بار و کافه کادو رتبه سوم را بدست آوردند.

در محور «صادرات محصولات دانش بنیان» در زیر محور صادرات شرکت موننکو رتبه نخست، شرکت نیان الکترونیک رتبه دوم، شرکت کارخانجات کابل شهید قندی رتبه سوم را بدست آوردند.

همچنین در این بخش و در زیر محور آمادگی صادرات، شرکت صنایع ارتباطی پایا رتبه نخست، شرکت صنایع ارتباطی آوا رتبه دوم را بدست آوردند و شرکت آزمون کیفیت شایسته تقدیر اعلام شد.

در زیر محور پژوهش های تسهیل گر دسترسی به فناوری نیز شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات امن مهیمن رتبه نخست و شرکت مهندسی الکترونیک پندار پژوه رتبه دوم را بدست آوردند.


شماره خبر : ۵۷۹

دیدگاه ها

ثبت دیدگاه