الکامپ2018

شرکت نرم افزاری امن پرداز و گروه محصولات پادویش در نمایشگاه الکامپ 2018 سالن 7 پذیرای شما عزیزان است.

در این نمایشگاه می توانید با قابلیت های جدید پادویش آشنا شده و با کارشناسان پادویش تبادل اطلاعات نمایید. همچنین محصولات جدید پادویش مانند پادویش کودک نیز در این نمایشگاه عرضه شده اند.

برای مدیران شبکه و کاربران سازمانی، نسخه جدید کنسول مدیریتی پادویش با امکانات جدید و پشتیبانی از شبکه‌های بسیار بزرگ، نسخه امنیت کامل و ضدباج‌گیر پادویش با فناوری‌های جدیدی مقابله با بدافزارها و باجگیرها و ... برخی مواردی هستند که در این نمایشگاه ارائه شده و در معرض بازدید قرار گرفته است.

همچنین کاربران خانگی می‌توانند با دستاوردهای نوین در حفاظت از اطلاعات و مقابله با انواع باج گیرها و ویروس های رایانه ای در محصولات خانواده بزرگ پادویش آشنا شوند.

در حوزه موبایل نیز، علاوه بر آنتی ویروس اندروید که قابلیت‌ها و امکانات جدید خود را معرفی کرده است، شاهد ارائه یک محصول جدید از پادویش با نام پادویش کودک (Parental Control) برای خانواده‌ها و والدین عزیز خواهید بود که در الکامپ 2018 می توانید با این محصولات و ویژگی‌هایشان آشنا شوید.

‏‎برای آشنایی کامل با محصولات خانواده بزرگ پادویش، حتما از غرفه پادویش در سالن 7 نمایشگاه الکامپ 2018، واقع در محل دایمی نمایشگاه های بین الملی تهران دیدن فرمایید.