شرایط و قوانین استفاده از خدمات شرکت امن‌پرداز

شرایط و قوانین استفاده از خدمات شرکت نرم‌افزاری امن‌پرداز

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت نرم‌افزاری امن‌پرداز به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏سایت شرکت نرم‌افزاری امن‌پرداز و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت نرم‌افزاری امن‌‎پرداز از سوی کاربر می باشد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏های شرکت نرم‌افزاری امن‌پرداز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ها و خدمات شرکت نرم‌افزاری امن‌پرداز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

همچنین کاربر متعهد می‌باشد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب کاربری خود را حفظ نماید و مسئولیت تمامی عملیاتی که به وسیله حساب کاربری انجام می­‌شود به عهده خود کاربر بوده و در صورت بروز رخدادهای امنیتی از جمله (و نه محدود به) لو رفتن کلمه عبور، و استفاده غیر مجاز از حساب کاربری، سریعاً مراتب را به شرکت اطلاع دهد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت نرم افزاری امن پرداز اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

شرکت نرم‌افزاری امن‌پراز، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت  استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمعآوری و حفاظت دادهها، میداند. در وب سایت شرکت امن پرداز در صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران، سیاستهای شرکت امنپرداز در نحوه حفاظت از دادهها و حفظ حریم خصوصی افراد بیان شده است.

مشاهده صفحات وبسایتهای ما و استفاده از بسیاری خدمات ارائه شده در این وبسایتها نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نیست، اما در برخی موارد دریافت محصولات یا خدمات نیازمند اطلاعات شخصی شما میباشد. شما تعهد می­‌کنید که در این موارد، اطلاعات صحیح و معتبر را ارائه کرده و در صورت بروز هرگونه تغییر در این اطلاعات، تغییرات را از طریق مناسب به اطلاع شرکت برسانید. در غیر این صورت، مسئولیت بروز هرگونه اشتباه در فرآیندها و تعاملات مربوط به ارائه اطلاعات غلط یا نامعتبر، بر عهده کاربر خواهد بود. شرکت امنپرداز در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما میشود و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمیکند.

ساعت پاسخگویی

شرکت امن‌پرداز در روزهای شنبه الی چهارشنبه به استثنای تعطیلات عمومی در ایران از ساعت ۰۸:۰۰ لغایت ۱۷:۰۰ پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

ولیکن در هر ساعت از شبانه روز امکان ثبت سفارش و دریافت محصول از طریق ایمیل برای مشتری فراهم می‌باشد.

اعطای مجوز و فعال‌سازی

 • هر گونه خرید از وب سایت شرکت‌ امن‌پرداز، به صورت اینترنتی بوده و هیچ بسته فیزیکی برای شما ارسال نخواهد شد. بلکه خریدار پس از خرید نرم افزار، ایمیلی حاوی لایسنس فعال‌سازی نرم‌افزار و لینک دانلود آن را دریافت نموده و می‌تواند با استفاده از آن، نرم‌افزار خود را فعال ساخته و از آن استفاده نماید.
 • مسئولیت اعلام ایمیل صحیح و معتبر جهت دریافت سریال محصول و لینک دانلود با مشتری می‌باشد.
 • اگر نسخه­ آزمایشی نرم‌افزار را دریافت، دانلود و یا نصب کرده­‌اید، در این­ صورت دارای مجوز آزمایشی برای این نرم افزار می­‌باشید. شما می‌توانید فقط به منظور ارزیابی، و تنها در دوره­ زمانی ارزیابی توافق شده، که از زمان اولین نصب آن آغاز می­‌شود، این نرم‌افزار را استفاده کنید.
 • نرم‌افزار به تعدادی که در مجوز آن مشخص شده قابل فعالسازی می‌باشد.
 • اطلاعات ایمیل و تلفن همراه دریافتی از طرف مشتری در فرآیندهای اداری و مکاتبات آتی مورد نیاز بوده و مسئولیت صحیح بودن این اطلاعات بر عهده مشتری می‌باشد. در صورت ارائه اطلاعات اشتباه، غیر معتبر و یا غیر فعال شدن ایمیل و تلفن همراه مشتری، فرآیند استرداد یا پیگیری‌های بعدی با مشکل مواجه شده و مسئولیت این اتفاق بر عهده مشتری خواهد بود.
 • در صورتی که کامپیوتر خود را تغییر دهید و یا در نرم‌افزارها یا سخت­‌افزارهای دیگر که بر روی آن نصب می‌باشد تغییراتی اعمال نمایید، ممکن است از طرف شرکت ملزم به تکرار فعال‌سازی نرم‌افزار شوید. تعداد این عمل توسط شرکت مشخص می شود.
 • اگر نرم‌افزار به منظور استفاده بر روی بیش از یک کامپیوتر باشد، آن­ گاه مجوز استفاده از آن به دوره­ زمانی که از تاریخ فعال‌سازی نرم‌افزار در اولین کامپیوتر شروع می­ شود، محدود خواهد شد.

پشتیبانی

از هنگامی که نرم‌افزار خریداری شده فعال می‌گردد (به استثنای نسخه‌ی آزمایشی نرم‌افزار)، خریدار می‌تواند از سرویسهای زیر برای دوره­ ی زمانی مشخص شده بر روی بسته‌ی نرم­‌افزار (در صورتی که نرمافزار توسط یک رسانه­ ی واسط به دست مشتری رسیده باشد) دریافت نماید:

 • به‌روزرسانی نرم‌افزار از طریق اینترنت وهنگامی که شرکت آن را در وب‌سایت خود یا دیگر سرویس­‌های آنلاین منتشر کرده است،‌ انجام می‌شود. هر به­ روزرسانی که خریدار دریافت می­‌کند بخشی از نرم­‌افزار محسوب می­ شود و شامل شرایط توافق­ نامه­  می­‌باشد.
 • براساس توافق‌نامه نرم‌افزار، از زمان دریافت محصول تا مدت زمات اعتبار لایسنس آن، پشتیبانی فنی از طرق زیر در اختیار خریدار قرار می‌گیرد.
 • Email: support@amnpardaz.com
 • Forum: http://forum.amnpardaz.com
 • Support system: http://support.amnpardaz.com

انصراف از خرید و مرجوع نمودن محصول

 • امکان انصراف از خرید به مدت ۳ روز پس از انجام خرید، برای خریدار امکان پذیر می‌باشد. در این صورت پس از استرداد مجوز خریداری شده به شرکت و غیرفعال­ سازی آن مطابق روال­ های امن‌پرداز، شرکت امن‌پرداز مکلف است بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به مصرف کننده مسترد نماید. در این حالت کاربر می­‌بایست از روش‌های مشخص شده توسط شرکت درخواست خود را اعلام نماید و پس از ملاحظه این درخواست توسط مدیر فروش و تأیید آن، مبلغ به حساب مشتری بازگردانده می­‌شود.
 • مدت زمان استرداد وجه یک هفته می‌باشد، مگر اینکه به علت فرآیندهای قانونی و اداری یا تأخیر در اعلام اطلاعات درخواستی از طرف مشتری و مانند آن، به زمان بیشتری احتیاج باشد.
 • مشتری ملزم به ارائه مدارک و مستندات مورد درخواست شرکت برای بازپرداخت وجه به مشتری می‌باشد. در صورت استنکاف مشتری از تحویل مدارک درخواستی شرکت، مسئولیت تأخیر و یا عدم استرداد وجه بر عهده مشتری خواهد بود و شرکت مسئولیتی در بازپرداخت نخواهد داشت.